środa, 28 marca 2012

"Satanistyczny" konkurs!

Terminy, Regulamin, Nagrody

 Jak wam już pewnie wiadomo, od jakiegoś czasu trwa konkurs związany z powyższym klipem. Ostateczny termin zgłoszeń, oraz rozstrzygniecie już niebawem. Nastąpi ono, wraz z datą premiery najnowszego klipu, czyli - 6 kwietnia :). Poniżej przypominam zasady:

Video do utworu Satanismus było inspirowane 12 klipami (dokładnie: 10 teledyskami, jedną reklamą i jednym filmem). Waszym zadaniem jest podać ich nazwy. Zadanie, wbrew pozorom, nie jest łatwe, bo o ile kilka parodii jest ewidentnych, to niektóre inspiracje są dosyć mocno ukryte.

REGULAMIN:

1. Jedyna akceptowana forma uczestnictwa to podanie odpowiedzi w komentarzu pod klipem Satanisumsa na YT w następujący sposób: - kliknij, że klip jest fajny - jeśli tak uważasz :) - dodaj komentarz - na początku umieść słowo: KONKURS (ułatwi to nam odszukanie komentarzy konkursowych); - podaj ilość odnalezionych przez ciebie inspiracji i wypisz je w kolejności, w jakiej pojawiają się w klipie; - inspiracje, które dotyczą całości klipu umieść na końcu listy (z zaznaczeniem, że dotyczą całości);


2. Zwycięzcą zostanie ta osoba, która jako pierwsza poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi w odpowiedniej kolejności.


3. Jury konkursu stanowić będą członkowie i członkinie zespołu oraz twórcy teledysku.


4. Ze zwycięzcą (zwycięzcami) skontaktujemy się przez jego profil na YT.

5. Ostateczny termin rozstrzygnięcia konkursu to jednocześnie data premiery naszego nowego klipu "Gdy rozum śpi" - 6 kwietnia. Odpowiedzi zostaną ogłoszone na kanale YT i serwisach społecznościowych w ciągu tygodnia czyli do 12 kwietnia.

6. Nagrody: - pierwsza nagroda to karnet na wszystkie koncerty Percivala Schuttenbacha do końca 2012 roku (wejściówka darmowa vip na 2 osoby) oraz jeden z pierwszych egzemplarzy nowej płyty (która wydana zostanie w ciągu tego roku)

- druga i trzecia nagroda to karnet na 2 osoby na trzy dowolnie wybrane
koncerty w ciągu roku 2012;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz