poniedziałek, 28 maja 2012

Finanse na nową płytę!!!


Jak wiecie, pracujemy intensywnie nad nowym albumem poruszającym temat walki Słowian połabskich z Germanami i chrześcijanami. Jako, że do jego wydania potrzebne nam będą pieniądze (i to całkiem spora suma), postanowiliśmy wykorzystać wszelkie nasze siły i możliwości, aby je zgromadzić.
W ten sposób powstał pomysł na sprzedaż rysunków przedstawiających Dole/aniołki - nawiązują one do naszych rodzimych, słowiańskich wierzeń (a przez to są również związane z tematyką naszej nowej płyty). Więcej o nich możecie dowiedzieć się ze strony sklepu allegro:
 

PercivalShop
Oprócz tego wpadliśmy na pomysł z zupełnie innej beczki.
Kilka lat temu nasz gitarzysta, po wielu nieudanych próbach, rzucił w końcu palenie korzystając z eksperymentalnej, wymyślonej przez siebie metody i okazało się to tak skuteczne i trwałe, że postanowił napisać o tym poradnik. Minęło trochę czasu, materiał się kurzył, aż do chwili obecnej, kiedy wpadliśmy na pomysł, żeby również go wykorzystać do promowania nowej płyty i zbierania na nią kasy.
To nasz sposób, aby z zadowolonych, BYŁYCH palaczy uczynić mecenasów sztuki.
Jak Wam się podoba ten pomysł? Dołożycie się do nowej płyty PS-a?
Jeśli sami nie macie kasy lub po prostu nie interesuje Was rzucanie nałogu, wspomóżcie nas reklamą i rozpowszechnianiem informacji o naszej akcji.

Tutaj informacje o kursie i aukcja allegro:
 
 

 Jak skutecznie rzucić palenie?

PercivalShop

Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie.
Tutaj możecie jeszcze obejrzeć reklamę kursu na kanale YouTube:
 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz